Tek Tık

Tek tık opsiyonları, piyasalar hafta sonu, tatiller ve iş saatlerinin sonrası gibi zamanlarda kapalı olduğunda bir varlığın önceden tanımlandığı fiyata erişmesi ve işlem yapılabilir olması durumunda daha yüksek ödeme sağladığı için BitPlutos’ta sunulan diğer ikili opsiyonlardan farklıdır. Temel varlık işlemin başlangıcından opsiyonun süre dolumuna dek hedef fiyata ulaşır ya da hedef fiyatı geçerse opsiyon kazançta olacaktır ve ödeme miktarı yatırımcının hesabına aktarılacaktır.

Yatırım miktarı 0.1 ila 1 BTC arasında değişir.

One-touch-EN

Ek şartlar
Tek tık opsiyonları Cumartesi 00.00’dan Pazar 19.00’a kadar satın alınabilir. Opsiyonlarla Pazartesi 00.00’dan Cuma 17.10’a kadar işlem yapılabilir.
Opsiyonlar sadece sitede belirtilen fiyat birimleri üzerinden alınabilir. Opsiyonlar beş günlük zaman diliminde, Pazartesiden Cumaya, günde bir kez olmak üzere ve Reuters’ın 17.00’daki örnek oranıyla uyumlu olarak örneklendirilecektir.
Vaat edilen ödeme, opsiyonun şartları zaman dilimi bitiminden önce gerçekleştirilse bile opsiyonun süre dolum tarihinde (Cuma 20.00) müşterinin hesabına aktarılacaktır.
Opsiyon ödeme koşulları değişiklik gösterebilir ve “tek tık” dosyasının altındaki işlem kutucuğunda gösterilir.